Про перетворювачи 12-220В

Як працюють інвертори?

Жодна сучасна людина не може обійтися без електроприладів, які суттєво спрощують наше життя. При цьому автомобільний перетворювач напруги дозволить використовувати будь-які електроприлади при відсутності електромережі. Автомобільний перетворювач струму, або інвертор трансформує постійний струм 12 вольт в змінний 220.

Широкий асортимент автомобільних перетворювачів і акумуляторів в нашому інтернет-магазині дозволить Вам вибрати найбільш оптимальний варіант, який відповідає Вашим потребам в підключенні тих чи інших приладів. У нас Ви можете купити інвертори різної потужності від 300 Вт до 5000 Вт і всі вони оснащені захистом від перевантаження і короткого замикання.

Інвертор підключається до живлення автомобіля і використовує електроенергію в ваших цілях. Підключення може здійснюватися як через прикурювач, так і безпосередньо безпосередньо від акумуляторної батареї, а в деяких випадках вони впроваджуються безпосередньо в систему автомобіля.

Електрична напруга, яке передається акумулятором, становить 12 вольт (в деяких випадках 24 вольта). Ось тут і потрібен інвертор, який виступає в ролі трансформатора, адже йому необхідно конвертувати 12 вольт в звичні нам 220 вольт. Для цього перетворювача потрібно поділити кожну амперу, одержувану від АКБ, на 20. В результаті кожні 20 ампер вироблені нашим автомобілем будуть давати нам 1 амперу для нашого використання. Справа в тому, що нам також необхідний змінний струм, а не постійний, який ми мали спочатку. Таким чином, перетворювач також конвертує постійний струм, в змінний, який ми власне і отримуємо на виході. Але, цей струм не є таким же, який ми отримуємо від міської мережі і має модифікований синус. Це говорить про те, що деякі прилади, призначені для звичайних розеток, можуть просто не запускатися або давати збої при підключенні до такого потоку. Тут ми теж знайшли рішення - це чистий синус. Це свого роду фінальний акорд в нашій композиції - він дозволяє на виході отримувати потік повністю ідентичний тому, який ми маємо в наших розетках. Але тут вам необхідно враховувати кілька підводних каменів: вартість такого перетворювача і коефіцієнт корисної дії. Перетворювачі з чистим синусом, як правило, мають більш низький ККД, ніж їх брати з модифікованим аналогом, а також складність конструкції призводить до підвищення їх вартості. Який саме перетворювач потрібен вам? - Тут вже необхідно вирішувати виходячи з поставленої перед перетворювачем завдання - це повністю залежить від того, яке обладнання ви підключаєте і на що ви розраховуєте. Також, ви завжди можете проконсультуватися безпосередньо з виробником обладнання і задати питання щодо живлення, на якому може працювати пристрій або агрегат.